EatZone logo

Szukasz idealnego cateringu dietetycznego w Radomiu?
Doskonale trafiłeś!

Sprawdź, czy obsługujemy Twoją lokalizację?

Obecnie dostarczamy posiłki na terenie
całego Radomia

Zamów swoje posiłki do domu lub pracy w dogodnych dla siebie godzinach.

Dowozimy w następujących dzielnicach: Stare Miasto, Tysiąclecie, Podjasnogórska, Gnaszyn Górny.

Nasi klienci z Radomia najczęściej wybierają poniższą dietę

Dieta Optimal
Kolorowe i zdrowe dania złożone z chudego mięsa, ryb, warzyw, owoców i produktów zbożowych - to właśnie dieta Optimal. Chcesz zadbać o Swoje zdrowie ? Zrzucić zbędne kilogramy? Jeśli tak - zamów dietę Optimal już dziś!
Idealnie skomponowany zestaw 5 pysznych posiłków dostarczonych wprost pod Twoje drzwi.

Catering dietetyczny w Radomiu

Kiedy myślimy o Radomiu, to niemal automatycznie w wyobraźni widzimy spektakularne i zapierające dech w piersiach pokazy samolotów na corocznym Air Show. Jednak nie tylko wtedy można w Radomiu wzlecieć wysoko. Można realizować wysoko postawione cele zdrowotne oraz treningowe z cateringiem dietetycznym w Radomiu oferowanym przez Eat Zone. A to wszystko smacznie oraz wygodnie. Nasze diety pudełkowe występują w wielu wariantach, które zaspokoją każdą potrzebę w zakresie zdrowych codziennych posiłków. Dobierz odpowiednią kaloryczność i ciesz się niezależnością, jaką dają nowoczesne lunchboxy w Radomiu.

Nasz zdrowy fit catering jest efektem pracy wielu specjalistów, z których każdy przyczynia się do tego, abyś codziennie w godzinach porannych otrzymał pyszne jedzenie na cały aktywny dzień. Doświadczeni dietetycy czuwają nad odpowiednim składem potraw. Utytułowany kucharz wraz z zespołem profesjonalistów dba o to, by wszystko było pyszne, a składniki pochodziły tylko od sprawdzonych lokalnych dostawców. Dlatego mamy pewność, że nasza wygodna dieta pudełkowa w Radomiu stanowi bogactwo zdrowia oraz smaku dla każdego. Sprawdź ją już dziś i przekonaj się sam!

Poznaj nasze diety

Dieta Bezglutenowa
Chorujesz na celiakię? Masz alergię na gluten? Brakuje Ci pomysłów na nowe posiłki? Nasi dietetycy stworzą dla Was niepowtarzalne menu, zatwierdzone przez Polskie Stowarzyszenie osób z Celiakią i na diecie bezglutenowej!
Dieta Fat Killer - 5 posiłków
FAT KILLER poprzez odpowiedni dobór wartości odżywczych pozwala najskuteczniej spalać tkankę tłuszczową nie tracąc przy tym masy mięśniowej oraz zmaksymalizować efekty treningu i rozkręcić naszmetabolizm.
Dieta No Fish
Nie przepadasz za rybami i owocami morza? Cierpisz na alergię ? Nie martw się - sztab naszych specjalistów zastąpi je innymi, równie pełnowartościowymi składnikami i stworzy dietę - idealną dla Ciebie. Nie czekaj! Zamów już dziś!
Dieta Optimal
Kolorowe i zdrowe dania złożone z chudego mięsa, ryb, warzyw, owoców i produktów zbożowych - to właśnie dieta Optimal. Chcesz zadbać o Swoje zdrowie ? Zrzucić zbędne kilogramy? Jeśli tak - zamów dietę Optimal już dziś!
Dieta VegEnjoy
Jesteś wegetarianinem, który dopuszcza w diecie produkty mleczne, jaja oraz miód? Jeśli tak - ta dieta jest przygotowana specjalnie dla Ciebie! Pięć, zbilansowanych wariantów energetycznych już dziś czekają na Twoje zamówienie.

Oddajmy głos naszym klientom

Nie mam czasu gotować, a chcę odżywiać się zdrowo i smacznie. W tej sytuacji dieta Eat Zone była najlepszym rozwiązaniem. Jem zbilansowane posiłki i jestem szczęśliwa.
Dziękuję Eat Zone.

Małgorzata Kowalik, 30 lat
Warszawa

Zależało mi, by moje codzienne treningi były wspomagane odpowiednią dietą. Jednak nie mam czasu na liczenie kalorii i gotowanie. Dlatego wybrałem propozycje Eat Zone i się nie zawiodłem.

Marek Musialik, 28 lat
Gdańsk