EatZone logo

Szukasz idealnego cateringu dietetycznego w Wrocławiu?
Doskonale trafiłeś!

Sprawdź, czy obsługujemy Twoją lokalizację?

Obecnie dostarczamy posiłki na terenie
całego Wrocławia

Zamów swoje posiłki do domu lub pracy w dogodnych dla siebie godzinach.

Dowozimy w następujących dzielnicach: Śródmieście, Nadodrze, Plac Grunwaldzki, Południe, Fabryczna, Bielany Wrocławskie.

Nasi klienci z Wrocławia najczęściej wybierają poniższą dietę

Dieta VegEnjoy
Jesteś wegetarianinem, który dopuszcza w diecie produkty mleczne, jaja oraz miód? Jeśli tak - ta dieta jest przygotowana specjalnie dla Ciebie! Pięć, zbilansowanych wariantów energetycznych już dziś czekają na Twoje zamówienie.
Idealnie skomponowany zestaw 5 pysznych posiłków dostarczonych wprost pod Twoje drzwi.

Catering dietetyczny we Wrocławiu

Jeśli mieszkasz we Wrocławiu i szukasz zdrowego cateringu dietetycznego, to doskonale trafiłeś. Eat Zone oferuje wiele różnorodnych wariantów diety pudełkowej we Wrocławiu. Wybierz kaloryczność, na jakiej Ci zależy i rodzaj diety, a my zajmiemy się resztą. Od dziś już nie musisz zawracać sobie głowy przygotowaniem zdrowych potraw. Nasz fit catering z Wrocławia zapewni Ci komplet posiłków każdego dnia. Dostawa jedzenia we Wrocławiu odbywa się w godzinach wczesnoporannych, abyś już od śniadania cieszył się doskonałym smakiem.

Nasze posiłki przygotowujemy z pasją oraz miłością do dobrego jedzenia. Nad ich odpowiednim składem czuwa sztab profesjonalnych dietetyków z wieloletnim doświadczeniem. Swój niepowtarzalny smak zawdzięczają doskonałemu szefowi kuchni. A bogactwo składników odżywczych płynie wprost od sprawdzonych lokalnych dostawców. Tego wszystkiego możesz doświadczać każdego dnia, zamawiając zdrowy catering we Wrocławiu. Nasze smaczne lunchbox’y pokochało wielu klientów, dla których zdrowa dieta jest priorytetem. Dołącz do nich i przekonaj się, jak smakuje zdrowie z pudełka we Wrocławiu.

Poznaj nasze diety

Dieta Bezglutenowa
Chorujesz na celiakię? Masz alergię na gluten? Brakuje Ci pomysłów na nowe posiłki? Nasi dietetycy stworzą dla Was niepowtarzalne menu, zatwierdzone przez Polskie Stowarzyszenie osób z Celiakią i na diecie bezglutenowej!
Dieta Fat Killer - 5 posiłków
FAT KILLER poprzez odpowiedni dobór wartości odżywczych pozwala najskuteczniej spalać tkankę tłuszczową nie tracąc przy tym masy mięśniowej oraz zmaksymalizować efekty treningu i rozkręcić naszmetabolizm.
Dieta No Fish
Nie przepadasz za rybami i owocami morza? Cierpisz na alergię ? Nie martw się - sztab naszych specjalistów zastąpi je innymi, równie pełnowartościowymi składnikami i stworzy dietę - idealną dla Ciebie. Nie czekaj! Zamów już dziś!
Dieta Optimal
Kolorowe i zdrowe dania złożone z chudego mięsa, ryb, warzyw, owoców i produktów zbożowych - to właśnie dieta Optimal. Chcesz zadbać o Swoje zdrowie ? Zrzucić zbędne kilogramy? Jeśli tak - zamów dietę Optimal już dziś!
Dieta VegEnjoy
Jesteś wegetarianinem, który dopuszcza w diecie produkty mleczne, jaja oraz miód? Jeśli tak - ta dieta jest przygotowana specjalnie dla Ciebie! Pięć, zbilansowanych wariantów energetycznych już dziś czekają na Twoje zamówienie.

Oddajmy głos naszym klientom

Nie mam czasu gotować, a chcę odżywiać się zdrowo i smacznie. W tej sytuacji dieta Eat Zone była najlepszym rozwiązaniem. Jem zbilansowane posiłki i jestem szczęśliwa.
Dziękuję Eat Zone.

Małgorzata Kowalik, 30 lat
Warszawa

Zależało mi, by moje codzienne treningi były wspomagane odpowiednią dietą. Jednak nie mam czasu na liczenie kalorii i gotowanie. Dlatego wybrałem propozycje Eat Zone i się nie zawiodłem.

Marek Musialik, 28 lat
Gdańsk