logo firmy EatZone.pl oferującej catering dietetyczny z dostawą

Dieta Fat Killer - 5 posiłków

Codzienny zestaw 5 posiłków dobranych przez dietetyka
dostarczanych bezpośrednio do Twoich drzwi

To specjalny zestaw posiłków opracowany przy współpracy trenera personalnego, naszych dietetyków oraz szefa kuchni.


FAT KILLER to dieta, która poprzez odpowiedni dobór wartości odżywczych pozwala najefektywniej spalać tkankę tłuszczową nie tracąc przy tym masy mięśniowej. Jest skierowana do osób trenujących, które chcą zmaksymalizować swoje efekty.


ZAŁOŻENIA DIETY FATKILLER:

MAKSYMALNE ROZKRĘCENIE METABOLIZMU

REDUKACJA TKANKI TŁUSZCZOWEJ

BUDOWA ORAZ ODŻYWNIENIEMIĘŚNI (każdy posiłek zawiera od 20 do 40 g białka w zależności od kaloryczności)

PRZYSPIESZONA REGENERACJA

UNIKALNE POŁĄCZENIE WARTOŚCI ODŻYWCZYCH, KTÓRE ZMAKSYMALIZUJĄ TWÓJ EFEKT TRENINGOWY

BOGATA W ZDROWE,NIENASYCONE TŁUSZCZE, KTÓRE SĄ NIEZBĘDNE W NASZEJ DIECIE

WYSTĘPUJE W TRZECH KALORYCZNOŚCIACH: 1700, 2200, 2700 (kaloryczności zostały dobrane z myślą o założeniach treningowych, jeżeli nie wiesz jaką kaloryczność wybrać dla siebie zapraszamy do konsultacji z naszym dietetykiem, który zawsze jest do Twojej dyspozycji pod tel. 537 777 537).

DIETA FAT KILLER POZWALA EFEKTYWNIE BUDOWAĆ MIĘŚNIE PRZY JEDNOCZESNYM SPALANIU TKANKI TŁUSZCZOWEJ - efekt rekompozycji!


W diecie FAT KILLER znajdziesz białkowo – tłuszczowe śniadania,które maksymalizują efekt spalania tkanki tłuszczowej oraz wpływają pozytywnie na prace mózgu oraz samopoczucie w ciągu dnia.


Dieta FAT KILLER została opracowana tak, aby cały czas kontrolować hormony i optymalizować Twoje rezultaty w połączeniu z treningiem.


Kolacja to posiłkizawierające węglowodany – zupełnie inne podejście niż za pewne słyszałeś do tej pory. Taki typ posiłków w porze wieczornej, wpłynie pozytywnie na obniżenie poziomu kortyzolu- hormonu stresu oraz ułatwi sen a tym samym regenerację.


Dieta FAT KILLER to rewolucja! Na efekty nie będziesz musiał długo czekać!


Zapomnij o spadkach energii nawet po wyczerpującym dniu czy treningu.


Pyszne, zróżnicowane oraz pełnowartościowe posiłki sprawią, że na nowo okryjesz radość z trenowania oraz codziennych rzeczy, a słowo dieta nabierze zupełnie innego wymiaru!


Wszyscy najlepsitrenerzy nie tylko w Polsce, ale i na świecie stosują tą dietę, więc nie czekaj i zróbswój pierwszy krok by osiągnąć wymarzone ciało!ZAMÓW FAT KILLER i ciesz się z SIX PACKA!

Dieta Fat Killer - 5 posiłków dostępna w wariantach o kaloryczności

Oddajmy głos naszym klientom

Nie mam czasu gotować, a chcę odżywiać się zdrowo i smacznie. W tej sytuacji dieta Eat Zone była najlepszym rozwiązaniem. Jem zbilansowane posiłki i jestem szczęśliwa.
Dziękuję Eat Zone.

Małgorzata Kowalik, 30 lat
Warszawa

Zależało mi, by moje codzienne treningi były wspomagane odpowiednią dietą. Jednak nie mam czasu na liczenie kalorii i gotowanie. Dlatego wybrałem propozycje Eat Zone i się nie zawiodłem.

Marek Musialik, 28 lat
Gdańsk