logo firmy EatZone.pl oferującej catering dietetyczny z dostawą

Dieta No Fish

Codzienny zestaw 5 posiłków dobranych przez dietetyka
dostarczanych bezpośrednio do Twoich drzwi

Ryby uznawane są powszechnie za niezbędny składnik zdrowej i w pełni zbilansowanej diety. Czy to oznacza, że osoby, które nie przepadają za smakiem ryb i owoców morza lub nie mogą ich uwzględnić w diecie z powodu alergii, nie odżywiają się prawidłowo? Nie, jeśli zaczną stosować specjalnie skomponowaną dietę EatZone.


Wybierając jeden z zestawów posiłków bez dodatku ryb i owoców morza (1000, 1200, 1500,2000 lub 2500 kalorii ), dostarczysz swojemu organizmowi prawidłowe ilości kwasów tłuszczowych omega-3, witaminy D i jodu. Już nawet najmniej kaloryczne wersje diety No Fish pokrywają zapotrzebowanie organizmu na wszystkie niezbędne składniki odżywcze.


Ponadto zasmakujesz w potrawach z warzyw i owoców serwowanych w przeciągu całego dnia. Z kolei dania główne opierają się na bazie chudego mięsa i przetworów mlecznych. Dieta EatZone nie zawiera produktów z dodatkiem konserwantów i sztucznych barwników.

Dieta No Fish dostępna w wariantach o kaloryczności

Oddajmy głos naszym klientom

Nie mam czasu gotować, a chcę odżywiać się zdrowo i smacznie. W tej sytuacji dieta Eat Zone była najlepszym rozwiązaniem. Jem zbilansowane posiłki i jestem szczęśliwa.
Dziękuję Eat Zone.

Małgorzata Kowalik, 30 lat
Warszawa

Zależało mi, by moje codzienne treningi były wspomagane odpowiednią dietą. Jednak nie mam czasu na liczenie kalorii i gotowanie. Dlatego wybrałem propozycje Eat Zone i się nie zawiodłem.

Marek Musialik, 28 lat
Gdańsk