logo firmy EatZone.pl oferującej catering dietetyczny z dostawą

Dieta Optimal

Codzienny zestaw 5 posiłków dobranych przez dietetyka
dostarczanych bezpośrednio do Twoich drzwi

Lubisz urozmaicone posiłki z szerokiej gamy produktów, ale nie wiesz jak skomponować swój jadłospis, aby był zgodny z zasadami zdrowego żywienia? Chcesz poznać nowe smaki potraw złożonych z chudego mięsa i ryb, a także dań warzywnych, owocowych z dodatkiem różnorodnych rodzajów serów oraz produktów zbożowych? Jeśli tak, to dieta Optimal jest wręcz stworzona dla Ciebie!


Dieta Optimal to bezpieczny i zdrowy sposób na zrzucenie nadprogramowych kilogramów. Dieta przeznaczona jest dla osób bez ograniczeń w preferencjach żywieniowych. Nawet najmniej kaloryczna wersja diety Optimum (do wyboru 1000, 1200, 1500,2000 lub 2500 kcal), pokrywa zapotrzebowanie na niezbędne składniki odżywcze. Eksperci z dziedziny dietetyki przygotowali menu tak, aby naturalne potrawy dostarczane organizmowi wspomagały odchudzanie.


W diecie podwyższono poziom składników pokarmowych wpływających na uczucie sytości, a z drugiej strony wykluczono czerwone mięso, produkty z dodatkiem konserwantów i sztucznych barwników. Zadbaliśmy również, aby, poprzez dużą różnorodność potraw, nasi Klienci, każdego dnia mogli w pełni cieszyć się z jedzenia.

Dieta Optimal dostępna w wariantach o kaloryczności

Oddajmy głos naszym klientom

Nie mam czasu gotować, a chcę odżywiać się zdrowo i smacznie. W tej sytuacji dieta Eat Zone była najlepszym rozwiązaniem. Jem zbilansowane posiłki i jestem szczęśliwa.
Dziękuję Eat Zone.

Małgorzata Kowalik, 30 lat
Warszawa

Zależało mi, by moje codzienne treningi były wspomagane odpowiednią dietą. Jednak nie mam czasu na liczenie kalorii i gotowanie. Dlatego wybrałem propozycje Eat Zone i się nie zawiodłem.

Marek Musialik, 28 lat
Gdańsk