logo firmy EatZone.pl oferującej catering dietetyczny z dostawą

Dieta VegEnjoy

Codzienny zestaw 5 posiłków dobranych przez dietetyka
dostarczanych bezpośrednio do Twoich drzwi

Z myślą o laktowowegetarianach (czyli wegetarianach, którzy dopuszczają jedzenie produktów mlecznych, jaj i miodu), przygotowaliśmy specjalną ofertę. Mimo, że dieta wegetariańska nie zawiera mięsa i ryb, to nasi dietetycy zadbali, aby dostarczała wszystkich niezbędnych składników odżywczych w prawidłowych ilościach i proporcjach. W menu można znaleźć bogactwo potraw pochodzenia roślinnego: warzyw, zbóż i owoców, z niewielkim dodatkiem produktów mlecznych i jaj.


Dieta VegEnjoy dostarcza zwiększone ilości błonnika pokarmowego, który utrzymuje uczucie sytości oraz wiele innych składników, chroniących przed szeregiem chorób cywilizacyjnych. W jadłospisie nie znajdziecie żelatyny, a także produktów z dodatkiem konserwantów i sztucznych barwników.


Dieta wegetariańska dostępna jest w 5 wersjach kaloryczności: 1000, 1200, 1500, 2000, 2500 kalorii.

Dieta VegEnjoy dostępna w wariantach o kaloryczności

Oddajmy głos naszym klientom

Nie mam czasu gotować, a chcę odżywiać się zdrowo i smacznie. W tej sytuacji dieta Eat Zone była najlepszym rozwiązaniem. Jem zbilansowane posiłki i jestem szczęśliwa.
Dziękuję Eat Zone.

Małgorzata Kowalik, 30 lat
Warszawa

Zależało mi, by moje codzienne treningi były wspomagane odpowiednią dietą. Jednak nie mam czasu na liczenie kalorii i gotowanie. Dlatego wybrałem propozycje Eat Zone i się nie zawiodłem.

Marek Musialik, 28 lat
Gdańsk