FAQ - EatZone.pl

FAQ - Dieta

 1. Ile posiłków przewidzianych jest do spożycia w przeciągu całej doby? Każda dieta skomponowana jest z 5 posiłków. Dostarczanie naszemu organizmowi energii zostanie rozłożone w przeciągu całego dnia, co korzystnie wpływa na redukcję wagi.
 2. Czy posiłki są właściwe skomponowane pod względem norm i zaleceń Instytutu Żywności i Żywienia? Wszystkie diety, nawet te o najniższej kaloryczności, dostarczają odpowiednią ilość składników odżywczych, rekomendowaną przez Instytut Żywności i Żywienia. Możemy zdradzić, że diety zostały ułożone z uwzględnieniem ponad 80 składników odżywczych.
 3. Czy diety EatZone zawierają produkty o niskim indeksie glikemicznym? Oczywiście! Wszystkie diety zbudowane są na podstawie produktów o bardzo niskim indeksie glikemicznym, a właściwiej o niskim ładunku glikemicznym.
 4. Obawiam się, że w posiłkach EatZone mogą znaleźć się produkty zawierające wysokie ilości soli, cholesterolu, nasyconych kwasów tłuszczowych czy cukrów prostych. Nasi eksperci w dziedzinie dietetyki zadbali, aby ilość tych składników została ograniczona do minimum.
 5. Czy korzystając z cateringu dietetycznego nie grożą mi choroby dietozależne czy cywilizacyjne? Diety EatZone zostały skomponowane tak, aby ilość składników, które przyczyniają się do wystąpienia chorób dieto zależnych i cywilizacyjnych była ograniczona do maksymalnie niskiego poziomu.
 6. Dla kogo przeznaczony jest EatZone? Catering dietetyczny EatZone powstał z myślą o osobach, które chcąc zmienić swoje dotychczasowe nawyki, pragną odżywiać się prawidłowo. Nasze diety dedykowane są szczególnie osobom odchudzającym się i tym niemającym czasu na przyrządzanie pełnowartościowych posiłków.
 7. Ile schudnę stosując diety o danej kaloryczności? Ze względu na różne predyspozycje i czynniki warunkujące proces odchudzania się, każdy Klient traktowany jest przez nas indywidualnie. Zadzwoń i skonsultuj się z naszym dietetykiem. Na podstawie swojego doświadczenia i specjalistycznych wzorów odpowie na wszelkie Twoje pytania.
 8. Czy istnieją ograniczenia wiekowe w stosowaniu diety EatZone? Nie ma żadnych ograniczeń wiekowych. Z naszych diet mogą korzystać dzieci, młodzież, dorośli, jak i osoby w wieku podeszłym.
 9. W jaki sposób mam odgrzewać dania, aby nie straciły swoich wartości? Obiady w pojemnikach należy podgrzać w mikrofalówce. Potrawy możesz podgrzewać na parze i piekarniku, lecz musisz je wyjąć z pojemnika. Dzięki temu produkty nie stracą swoich wartości odżywczych. Bardzo często również śniadania i podwieczorki nadają się do spożycia na ciepło.
 10. Czy osoby chore na cukrzycę typu 2 mogą stosować dietę EatZone? Komponując składniki każdej z diet nie zapomnieliśmy o diabetykach. Dieta EatZone złożona jest z produktów o niskim indeksie glikemicznym oraz dostarcza duże ilości korzystnego błonnika i innych składników odżywczych, które muszą znaleźć się diecie osoby z tą przypadłością.
 11. Czy kobiety w ciąży i karmiące mogą stosować dietę EatZone? W naszej ofercie, dieta o najwyższej kaloryczności zawiera 2000 kcal na dzień. Niestety, to często za mało dla przyszłej lub obecnej mamy. Nie zalecamy zredukowanej ilości kalorii w jadłospisie kobiet w ciąży i karmiących.
 12. Czy muszę jeść całe porcje diety EatZone? Nie jest wskazane pomijanie całych posiłków lub ich części. Dieta została skomponowana tak, by dostarczała właściwej ilości składników odżywczych. Aby dieta została zrealizowana w pełni, należy spożywać wszystkie potrawy, które są zawarte w zestawie na dany dzień.
 13. Jak długo mogę stosować dietę EatZone? Nie ma ograniczeń czasowych w stosowaniu diety EatZone. Po osiągnięciu wymarzonej wagi polecamy stosowanie wyższego poziomu kalorii.
 14. Czy stosowanie diety EatZone nie odbije na mojej koncentracji czy zdrowiu paznokci, włosów i cery? Dieta EatZone, to tak naprawdę filozofia zdrowego odżywiania się, a nie wyniszczające organizm wyrzeczenia. Nasze posiłki zawierają wszelkie niezbędne składniki odżywcze, które wręcz poprawiają stan naszego umysłu i ciała.
 15. Czy nie muszę się bać o skutki uboczne diety, takie jak słynny efekt jojo? Po okresie redukcji wagi zalecamy stosowanie diet o zwiększonej kaloryczności, aż do zestawu, który w pełni pokrywa zapotrzebowanie na energię.
 16. Czy dieta EatZone została opracowana na zasadzie diety Dukana? Nie, dieta została opracowana na podstawie norm i zaleceń Instytutu Żywności i Żywienia w Warszawie.
 17. Jak długo muszę korzystać z diety żeby uzyskać zauważalne efekty? Proponujemy odchudzanie z efektem utraty kilogramów na poziomie 2-4kg na miesiąc.

FAQ - Zamówienie i dostawa

 1. Co znajduje się w zestawie EatZone? W pudełku z cateringiem dietetycznym EatZone otrzymujesz zestaw pięciu w pełni zbilansowanych posiłków na dzień.
 2. Ile kosztują diety EatZone? Przy składaniu zamówień, możesz skalkulować ile kosztuje dana dieta. Koszt diety zależny jest od okresu, na jaki zamawiasz dietę, od tego czy zamawiasz na 5 czy 7 dni w tygodniu, a także od kaloryczności diety.
 3. Jak zamówić dietę EatZone? Aby zamówić dietę EatZone i rozpocząć nowy rozdział w swoim życiu, należy złożyć zamówienie przez stronę internetową lub drogą telefoniczną, dzwoniąc pod numer – nr. tel: 537 777 537
 4. Na jakim obszarze działa catering dietetyczny EatZone? Zestawy z cateringiem dietetycznym EatZone trafiają pod drzwi naszych Klientów na terenie Warszawy, Piaseczna, Konstancina-Jeziorna, Gdańska, Gdyni i Sopotu. Dostarczamy również zestawy w okolicach Warszawy za dodatkową opłatą.
 5. W jaki sposób działa catering dietetyczny EatZone? Wystarczy, że wybierzesz dietę i złożysz zamówienie, a my codziennie dostarczymy Ci pakiet odpowiednio zbilansowanych posiłków.
 6. W jakich kalorycznościach mogę zamówić dietę? Diety dostępne są w 4 poziomach kaloryczności: 1000, 1200, 1500, 2000 kalorii.
 7. Na jaki okres czasu mogę zamówić dietę? Diety można zamawiać na wielokrotność 5 lub 7 dni (z weekendami lub bez). Np. na 2 tygodnie, miesiąc, 2 miesiące.
 8. Czy do ceny zestawu muszę dodatkowo doliczyć cenę dostawy? Cena dostawy jest wliczona w cenę diety na obszarach: Warszawa, Konstancin-Jeziorna, Piaseczno, Gdańsk, Gdynia, Sopot.
  W kwestii dostaw na inne obszary okolic Warszawy i Trójmiasta prosimy o kontakt mailowy: kontakt@eatzone.pl lub tel: 537 777 537
 9. Czy mogę zmienić miejsce dostawy? Pragniemy spełnić wszelkie oczekiwania naszych Klientów, dlatego jesteśmy w pełni elastyczni. Prosimy, aby wszelkie zmiany zostały zgłoszone w dniu poprzedzającym dostawę do godziny 12:00.
 10. Czy mogę kupić dietę w prezencie? Oczywiście! W celu ustalenia właściwego poziomu kalorii skonsultuj się z nami, a dobierzemy najlepszy zestaw dla każdej osoby.
 11. Czy mogę czasowo przerwać stosowanie diety EatZone, a następnie do niej powrócić? Nasi Klienci płacą za określoną liczbę dni. Przerywając okresowo dostawę zachowujesz resztę posiłków, które Ci przysługują.
 12. Czy mogę kupić pojedynczy posiłek? Niestety, nasza oferta nie uwzględnia zamówień na pojedyncze posiłki. Jednorazowo możesz zamówić zestaw testowy 1000kcal - koszt 30zł brutto.
 13. Czy mogę zrezygnować z diety w trakcie jej trwania? Możesz, lecz prosimy o poinformowanie nas o spodziewanym terminie zakończenia abonamentu minimum 3 dni wcześniej.
 14. W jaki sposób dostarczane są diety? Diety dostarczane są w postaci specjalnie zapakowanego eleganckiego pudełka.
 15. Czy w trakcie przygotowywania potraw zostaną zachowane odpowiednie warunki bezpieczeństwa i higieny? Diety tworzone są z zachowaniem najbardziej restrykcyjnych wymagań odnoszących się do produkcji żywności.
 16. Kiedy będzie pierwsza dostawa? Dostawy zaczynamy realizować bezpośrednio po otrzymaniu przelewu.
 17. Czy dieta EatZone może być specjalnie dostosowana pod moje potrzeby? Niestety, nie. Na aktualnym etapie nie możemy zapewnić każdemu klientowi z osoba indywidualnego sposobu żywienia.
 18. W jakich godzinach mam spodziewać się dostawy? Preferowane godziny dostaw proszę podawać przy zamówieniu.