logo firmy EatZone.pl oferującej catering dietetyczny z dostawą

Ile zjadać kalorii?

Nasze ciało ma określone zapotrzebowanie energetyczne. Aby zdrowo oraz sprawnie funkcjonować każdego dnia musimy zapewnić sobie odpowiednio kaloryczne posiłki, które nasz organizm zamieni w energię niezbędną do życia.

Jednak każdy z nas jest inny i każdy ma inne potrzeby oraz oczekiwania związane z dietą. Jesteśmy w różnym wieku, mamy różną płeć, wzrost oraz prowadzimy różny tryb życia. Ponadto jedni chcą schudnąć, inni wręcz przeciwnie chcą przytyć a jeszcze inni po prostu zachować wagę, jaką sobie wypracowali. I dlatego też nasze rekomendowane zapotrzebowanie kaloryczne będzie się różnić.

Kiedy jesteś na diecie odchudzającej, musisz jeść mniej kalorii, niż zużywasz w ciągu dnia. Jednak jeśli chcesz zbudować masę mięśniową, musisz każdego dnia mieć nadwyżkę kaloryczną. W każdym z tych dwóch przypadków będziesz potrzebować innej ilości kalorii, a co za tym idzie innej diety z naszej bogatej oferty.

Pamiętajmy jednak, że kalorie to nie wszystko. Równie ważne jest doskonałe zbilansowanie posiłków pod kątem oczekiwanych efektów. Oferowane przez nas diety mają idealne ilości białek, węglowodanów, tłuszczy oraz innych składników mineralnych i witamin. Tak, abyś, jak najszybciej zobaczył efekty. Sprawdź już dziś, która z naszych diet będzie dla Ciebie najlepsza?

Moim celem jest