Zamów dietę - EatZone.pl

Optimal

Kolorowe i zdrowe dania złożone z chudego mięsa, ryb, warzyw, owoców i produktów zbożowych - to właśnie dieta Optimal. Chcesz zadbać o Swoje zdrowie ? Zrzucić zbędne kilogramy? Jeśli tak - zamów dietę Optimal już dziś!

Dieta Optimal

Lubisz urozmaicone posiłki z szerokiej gamy produktów, ale nie wiesz jak skomponować swój jadłospis, aby był zgodny z zasadami zdrowego żywienia? Chcesz poznać nowe smaki potraw złożonych z chudego mięsa i ryb, a także dań warzywnych, owocowych z dodatkiem różnorodnych rodzajów serów oraz produktów zbożowych? Jeśli tak, to dieta Optimal jest wręcz stworzona dla Ciebie!

Dieta Optimal to bezpieczny i zdrowy sposób na zrzucenie nadprogramowych kilogramów. Dieta przeznaczona jest dla osób bez ograniczeń w preferencjach żywieniowych. Nawet najmniej kaloryczna wersja diety Optimum (do wyboru 1000, 1200, 1500,2000 lub 2500 kcal), pokrywa zapotrzebowanie na niezbędne składniki odżywcze. Eksperci z dziedziny dietetyki przygotowali menu tak, aby naturalne potrawy dostarczane organizmowi wspomagały odchudzanie.

W diecie podwyższono poziom składników pokarmowych wpływających na uczucie sytości, a z drugiej strony wykluczono czerwone mięso, produkty z dodatkiem konserwantów i sztucznych barwników. Zadbaliśmy również, aby, poprzez dużą różnorodność potraw, nasi Klienci, każdego dnia mogli w pełni cieszyć się z jedzenia.

Zamów abonament

Data rozpoczęcia
Godziny dostawy od
Godziny dostawy do
Okres
Częstotliwość
Kcal

Należy pamiętać, że pomiędzy godziną dostawy od, a do, należy pozostawić 2 godzinne okienko w którym kurier dostarczy jedzenie.


Ustal datę rozpoczęcia abonamentu

Dobierz dodatki

Woda

Woda 3.50 zł/szt.

Woda niegazaowana 0,5 l Cisowianka Ilość szt. dostarczanych codziennie z paczką.

Zamów:

Woda Kokokosowa RiRi

Woda Kokokosowa RiRi 8.00 zł/szt.

Woda kokosowa RiRi 250 ml Ilość szt. dostarczanych codziennie z paczką.

Zamów:

Cena: 300.00 zł (60.00 zł/dzień)

Oszczędzasz:0 zł

Chciałbyś sprawdzić, czy ta dieta jest dla Ciebie? Zamów dietę testową!