Zamów dietę - EatZone.pl

No Fish

Nie przepadasz za rybami i owocami morza? Cierpisz na alergię ? Nie martw się - sztab naszych specjalistów zastąpi je innymi, równie pełnowartościowymi składnikami i stworzy dietę - idealną dla Ciebie. Nie czekaj! Zamów już dziś!

Dieta No Fish

Ryby uznawane są powszechnie za niezbędny składnik zdrowej i w pełni zbilansowanej diety. Czy to oznacza, że osoby, które nie przepadają za smakiem ryb i owoców morza lub nie mogą ich uwzględnić w diecie z powodu alergii, nie odżywiają się prawidłowo? Nie, jeśli zaczną stosować specjalnie skomponowaną dietę EatZone.

Wybierając jeden z zestawów posiłków bez dodatku ryb i owoców morza (1000, 1200, 1500,2000 lub 2500 kalorii ), dostarczysz swojemu organizmowi prawidłowe ilości kwasów tłuszczowych omega-3, witaminy D i jodu. Już nawet najmniej kaloryczne wersje diety No Fish pokrywają zapotrzebowanie organizmu na wszystkie niezbędne składniki odżywcze.

Ponadto zasmakujesz w potrawach z warzyw i owoców serwowanych w przeciągu całego dnia. Z kolei dania główne opierają się na bazie chudego mięsa i przetworów mlecznych. Dieta EatZone nie zawiera produktów z dodatkiem konserwantów i sztucznych barwników.

Zamów abonament

Data rozpoczęcia
Godziny dostawy od
Godziny dostawy do
Okres
Częstotliwość
Kcal

Należy pamiętać, że pomiędzy godziną dostawy od, a do, należy pozostawić 2 godzinne okienko w którym kurier dostarczy jedzenie.


Ustal datę rozpoczęcia abonamentu

Dobierz dodatki

Woda

Woda 3.50 zł/szt.

Woda niegazaowana 0,5 l Cisowianka Ilość szt. dostarczanych codziennie z paczką.

Zamów:

Woda Kokokosowa RiRi

Woda Kokokosowa RiRi 8.00 zł/szt.

Woda kokosowa RiRi 250 ml Ilość szt. dostarczanych codziennie z paczką.

Zamów:

Cena: 300.00 zł (60.00 zł/dzień)

Oszczędzasz:0 zł

Chciałbyś sprawdzić, czy ta dieta jest dla Ciebie? Zamów dietę testową!