Zamów dietę - EatZone.pl

VegEnjoy

Jesteś wegetarianinem, który dopuszcza w diecie produkty mleczne, jaja oraz miód? Jeśli tak - ta dieta jest przygotowana specjalnie dla Ciebie! Pięć, zbilansowanych wariantów energetycznych już dziś czekają na Twoje zamówienie.

Dieta VegEnjoy

Z myślą o laktowowegetarianach (czyli wegetarianach, którzy dopuszczają jedzenie produktów mlecznych, jaj i miodu), przygotowaliśmy specjalną ofertę. Mimo, że dieta wegetariańska nie zawiera mięsa i ryb, to nasi dietetycy zadbali, aby dostarczała wszystkich niezbędnych składników odżywczych w prawidłowych ilościach i proporcjach. W menu można znaleźć bogactwo potraw pochodzenia roślinnego: warzyw, zbóż i owoców, z niewielkim dodatkiem produktów mlecznych i jaj.

Dieta VegEnjoy dostarcza zwiększone ilości błonnika pokarmowego, który utrzymuje uczucie sytości oraz wiele innych składników, chroniących przed szeregiem chorób cywilizacyjnych. W jadłospisie nie znajdziecie żelatyny, a także produktów z dodatkiem konserwantów i sztucznych barwników.

Dieta wegetariańska dostępna jest w 5 wersjach kaloryczności: 1000, 1200, 1500, 2000, 2500 kalorii.

Zamów abonament

Data rozpoczęcia
Godziny dostawy od
Godziny dostawy do
Okres
Częstotliwość
Kcal

Należy pamiętać, że pomiędzy godziną dostawy od, a do, należy pozostawić 2 godzinne okienko w którym kurier dostarczy jedzenie.


Ustal datę rozpoczęcia abonamentu

Dobierz dodatki

Woda

Woda 3.50 zł/szt.

Woda niegazaowana 0,5 l Cisowianka Ilość szt. dostarczanych codziennie z paczką.

Zamów:

Woda Kokokosowa RiRi

Woda Kokokosowa RiRi 8.00 zł/szt.

Woda kokosowa RiRi 250 ml Ilość szt. dostarczanych codziennie z paczką.

Zamów:

Cena: 300.00 zł (60.00 zł/dzień)

Oszczędzasz:0 zł

Chciałbyś sprawdzić, czy ta dieta jest dla Ciebie? Zamów dietę testową!