logo firmy EatZone.pl oferującej catering dietetyczny z dostawą

Utrzymanie wagi

Stosowanie diety odchudzającej wiąże się z szeregiem zmian w naszych nawykach żywieniowych, które wprowadzamy w czasie jej trwania. Jednak niestety często sukces w postaci utraconych kilogramów nie trwa długo, a my wracamy do starej wagi albo ważymy jeszcze więcej niż przed dietą.

Rozwiązaniem jest odpowiedni sposób odżywiania, który pozwoli nam utrzymać wagę, którą osiągnęliśmy podczas odchudzania i sprawi, że zgubione kilogramy nie wrócą do nas z nawiązką. Jeśli wzbogacimy go o regularny wysiłek fizyczny, to możemy mieć pewność, że nasz trud nie pójdzie na marne.

Odpowiednia dieta i ruch to jedno, a zdrowe nawyki, to drugie. Zdrowy styl życia musi nam towarzyszyć już zawsze, w innym wypadku nasze poświęcenia mogą zostać bezpowrotnie zaprzepaszczone. Każde odstępstwo od zdrowej diety może pociągnąć za sobą kolejne a na to zdecydowanie nie można sobie pozwolić.

Warto więc powierzyć swoje odżywianie specjalistom. Nasi dietetycy dbają o to, aby każdy klient stosował dietę idealną do swoich potrzeb także w tak wyjątkowym okresie, jak ten po odchudzaniu. Odpowiednia ilość składników odżywczych oraz niezbędnych witamin i minerałów sprawi, że powrót do rzeczywistości po diecie będzie nie tylko bezpieczny, ale także bardzo smaczny.

Dieta przygotowana przez naszych dietetyków to nie tylko podstawowe posiłki, ale i bardzo smaczne desery, więc nie trzeba odmawiać sobie słodkości, aby odżywiać się zdrowo. Różnorodność naszych posiłków każdego dnia mile zaskakuje naszych klientów. Codziennie udowadniamy, że zdrowe jedzenie może także być pyszne i wyglądać po prostu pięknie.

Oblicz swoje zapotrzebowanie

Kalkulator zapotrzebowania kalorycznego

Płeć
Aktywność fizyczna
Nie jem
Parametry Ciała